מכשיר שמיעה, Agil
/upload/resize.asp?box=340&img=/upload/infocenter/info_images/081220rad2CA29@agil 4.jpg
/upload/resize.asp?box=340&img=/upload/infocenter/info_images/081220rad5BF4B@agil 2.jpg
/upload/resize.asp?box=340&img=/upload/infocenter/info_images/081220radA4619@agil 5.jpg
/upload/resize.asp?box=340&img=/upload/infocenter/info_images/081220radE463B@agil 3.jpg
מכשיר שמיעה
Agil
מידע כללי
מפרט טכני

עם מכשירי השמיעה AGIL לבית Oticon יוכלו לקויי השמיעה להנות ממובנות רבה יותר ופחות מאמץ שמיעתי.

 

המעבד החכם של מכשירי השמיעה-   RISE 2 מאפשר להבין דיבור טוב יותר גם במצבי רעש ומאפשר להשתתף באופן פעיל בשיתה. במכשירי השמיעה AGIL הוכחו אבני היסוד הטכנולוגיות הראשונות בתמיכה לפעילות הטבעית של המח האנושי.

 

 Speech Guard - נוסחת עיבוד יחודית שפותחה והוטמעה לראשונה במכשירי ה – AGIL . תכונה זו דואגת לשלב במצבי שמיעת דיבור את היתרונות של הגברה לינארית ולא לינארית בצורה איטית ולינארית וכתוצאה מכך המח יקבל אות שמע יציב וברור שבקלות רבה יותר ובמאמץ מוחי מינימאלי יתורגם ויקבל את המשמעות שלו. לעומת זאת, כשיש שינוי בסביבה השמיעתית המערכת האוטומטית תגיב במהירות ותדאג לכך שאות השמע המוגבר יהיה בתוך טווח השמיעה הנוחה של כל אחד ואחד.

 

מכשירי השמיעה AGIL תוכננו לשמר את איכות הצליל, רמזי הדיבור בכל מצב שמיעתי נתון ובכך בעצם מכשירי השמיעה AGIL משמרים את תהליך העיבוד הטבעי של מערכת השמע האנושית.

 

מכשירי השמיעה AGIL תואמים למערכת הקונקטליין המאפשרת חיבור אלחוטי באמצעות טכנולוגית ה- Blue tooth לאביזרים אלקטרונים מתקדמים כמו טלפונים ניידים, נייחים, טלוויזיה, מחשב, נגני מוזיקה ועוד.

 

מכשירי השמיעה AGIL בשילוב מערכת הקונקטליין  תדאג להעשיר את חווית ההאזנה למוזיקה תוספת של עומק ואיכות תוך הדמיה וירטואלית של החדר בו נמצא המשתמש.

 

מכשירי השמיעה AGIL קיימים בקשת רחבה של דגמים החל ממכשירי השמיעה CIC – זעירים בתעלת האוזן ועד למכשירי שמיעה BTE מאחורי האוזן המתאימים גם לירידות חמורות שמיעה.